תוכן העניינים

פרגולות חשמליות – בישראל יש רק חברה 1 שתיתן לכם את הטוב ביותר

פרגולות חשמליות

מפתרונות ההצללה הפופולריים ביותר גם בבתים פרטיים וגם בעסקים הן הפרגולות החשמליות. פרגולות חדישות, מסוגננות ומספקות פתרון מרהיב, יפה ופרקטי לכל מקום ואלה נמכרו ונבנות בעשרות מדינות ברחבי העולם. 

בעבודת הצללה לגינה, ניתן להתאים כמובן את סוגי הפרגולות, העיצוב, הגודל וחומרי הגלם בהתאם לצרכים ולהעדפות שלנו. 

את ההתקנה מבצעים אנשי מקצוע מנוסים שיכולים לתקתק את העבודה במקום, מכירים היטב כיצד לעבוד עם חומרי הגלם ואיך להרים את הפרגולה שתמיד חלמתי עליה בתוך שעות ספורות. לפרגולות חשמליות יתרונות רבים ובהתאם לסוג השימוש שלהם נוכל לזהות בהחלט עד כמה הן שימושיות ונוחות.

פרגולות חשמליות לבתים פרטיים:

בכל בית פרטי כיום יש מרפסת ולרוב גם גינה. אזור המרפסת הוא אזור המיועד לישיבה נוחה וממושכת בזמנים שונים במהלך היום וכן במהלך כל חודשי השנה טוב שתהיה המרפסת נגישה לישיבה נוחה ונעימה. 

לצורך כך נעשה שימוש במערכת קירוי והצללה מהמתקדמות בעולם של פרגולות חשמליות מסוג סנטק. פרגולות אלה ניתן להתאים לגודל המרפסת שלכם וגודל הפרגולה שתרצו לכסות אתה את המרפסת. 

הפרגולה חשמלית וניתנת לסגירה ופתיחה בלחיצת כפתור כך שתוכלו גם ליהנות מהאוויר הצח מתי שרק תרצו.

חשמליות לעסקים:

בתי קפה, מסעדות, גני אירועים ומתחמים עסקיים רבים אחרים עושים שימוש בפרגולות חשמליות אלו. במקומות כאלה צריך להיות פרקטיים, לדאוג לשביעות רצונם ונוחיותם של הלקוחות ולבצע את ההתאמות במהירות ועדיף בלחיצת כפתור. 

העובדה שהפרגולה מופעלת במערכת סגירה/פתיחה ממונעת היא זו שמקנה יתרון לסוג זה של פרגולה. 

ניתן לפתוח אותה בקיץ ולאפשר ללקוחות ליהנות מהאוויר הצח והשמש הנעימה ולסגור את הפרגולה באופן מלא או חלקי כאשר רוצה לספק צל ללקוחות או להגן מפני הגשם בחורף.

מהי פרגולת סנטק חשמלית?

פרגולה חשמלית למרפסת מסוג סנטק הינה פרגולה אלומיניום ומתקפלת. הפרגולה עשויה מיריעות PVC מיוחדות המשתלבות יחד באמצעות מסילות, עמודי תמיכה וברגים כמובן כאשר את הפתיחה והסגירה מפעיל מנוע חשמלי מוכוון שלט או כפתור. 

ניתן לחבר אל הפרגולה תאורת LED איכותית וחסכונית, אשר תעניק מראה שלם, יוקרתי ומהודר של הפרגולה. ניתן גם להתאים את העיצוב והאיכות של חומרי הגלם בהתאם לצרכים שלכם.

שאלות ותשובות בנושא פרגולות:

פרגולות חשמליות מומלצות גם בבתים פרטיים וגם בעסקים באותה מידה. היום ניתן לראות בתים פרטיים רבים עם פרגולות חשמליות. הן יותר פרקטיות, יותר עמידות בפני מזג האוויר והעובדה שניתן לווסת את התאורה, ההצללה והיכולת לפתוח ולסגור את התקרה היא זו שתורמת לפופולריות של השימוש בפרגולות אלו.

החיסרון הוא כמובן המחיר שלהן ביחס לפרגולות פשוטות יותר ולכן עדיין תראו בעלי בתי קרקע שמעדיפים פרגולות מסוגים אחרים ומוזלים יותר.

פרגולה חשמלית תהיה יקרה יותר מפרגולה רגילה ותעלה לפחות כמה אלפי שקלים לפרגולה עצמה ולהתקנה.

ישנם מספר פתרונות הצללה אפשריים חלופיים. תוכלו להשתמש ברשת צל, בסוכך מרקיזה או בסוכך זרועות למשל. תוכלו לבנות גם פרגולה קבוע מעץ או לשלב תמיכה מאלומיניום עם יריבות PVC ללא מנגנון חשמלי.

בדרך כלל תוך מספר שעות עד יום עבודה הפרגולה כבר תהיה מותקנת אצלכם בבית או בעסק. כמובן שלוקח כמה ימי עסקים לחברה לשלוח את העובדים ולבצע את המשלוח של חומרי הגלם עם המתקינים. חשוב לתאם מראש עם החברה המשווקת במידה ואתם רוצים שיגיעו ביום ספציפי במיוחד.

סרטון על פרגולות חשמליות