תוכן העניינים

סוככי זרועות חשמלים בשביל הבית או העסק שלכם

סוככי זרועות חשמלים

הקמת פרגולה בבית או בעסק היא דבר כמעט בהכרחי אם רוצים לשמור על סביבה מוצלת ונעימה. בדרך כלל נהוג להקים את הפרגולה במרפסת או בגינה בבתים פרטיים (לעתים בקומה שניה של הבית) ואילו בבתי עסק נהוג להקים אותן באזור החיצוני של העסק (בדרך כלל מסעדה, בית קפה או חנות ברחוב) כדי לאפשר ללקוחות לשבת או לעמוד בנחת בבית העסק או בסמוך אליו. 

סוככי זרועות חשמלים יהיו הפתרון הטוב ביותר, שאנו בחברת Gold Event נספק עבורכם, במקרים הללו וזה לא פלא שעושים בהם שימוש בכל רחבי הארץ, הן בבתים פרטיים, הן במתחמי בילוי והן בבתי עסק שונים כמו מסעדות, בתי קפה, חנויות ברחובות העיר ועוד.

היתרונות של פרגולה חשמלית:

  • ניתן לפתוח ולסגור אותה בלחיצת כפתור. זהו היתרון הגדול ביותר של פרגולה חשמלית עם סוככי זרועות חשמלים.
  • ניתן לפתוח את הפרגולה באופן חלקי לפי גודל האזור שאנו רוצים לכסות במידה ונרצה לצמצם את אזור העמידה או הישיבה מחוץ לעסק.
  • האפשרות לסגור/לפתוח במהירות את הפרגולה ובצורה נוחה חוסכת לנו עבודה, מאמץ וזמן בפתיחה וסגירת העסק.
  • בבית יש יתרון לסוככים אלו בצורה כזו שנוכל לפתוח ולסגור את גג הפרגולה בהתאם להעדפות שלנו שעשויות להתחלף בהתאם לעונות השנה ולמזג האוויר.
  • סוככי זרועות חשמלים, כמו וילון זכוכית למרפסת, לא זקוקים לתחזוקה שוטפת מיוחדת.
  • הם עמידים מפני מזג אוויר: גם בחורף וגם בקיץ.
  • ניתן להתאים לגודל הנדרש בהתאמה אישית.
  • ניתן לצבוע ולעצב בהתאם לסגנונות שלנו.

סוככי זרועות חשמלים – בחירת הצבעים והסגנון:

אחד היתרונות הנהדרים של סוככי זרועות חשמלים הוא האפשרות לשחק עם העיצוב והצבעים שלהם. ניתן לצבוע אותם בכל צבע שרוצים ואפילו לבחור סוככים חשמליים מבד קנבס מעוצב הכולל זרועות חשמלים המקפלים את הבד ופותחים אותו בהתאם להוראת הפתיחה והסגירה של הפרגולה. כך שאם תרצו למשל פרגולה מעוצבת בכניסה לבית העסק שלכם תוכלו לבחור בעיצוב ובסגנון המתאים עבורכם.

כמה זה עולה להקים פרגולה שכזו ומהם המשתנים המשפיעים על המחיר?

המחירים לפרגולה חשמלית מתחילים בדרך כלל מ1,000 ₪ למ"ר. כמובן שהמחיר עשוי להשתנות בהתאם לגודל הפרגולה, לחברה המתקינה את הפרגולה, לחומרי הגלם ממנה הפרגולה עשויה, לבקשות מיוחדות ועוד.

ישנן חברות מעולות בישראל, שמבצעות עבודות פרגולות וזכוכיות הזזה למרפסת, אך מה עם הרצפה שלכם?
וודאי שחשבתם לשפץ ולרצף!

לכן, אנו ממליצים לכם לפנות אל חברת Arno, אשר תעזור לכם עם כל הקשור לבטון המוחלק של הבית שלכם.

שאלות ותשובות בנושא סוככים חשמליים:

העבודה על הפרגולה, בהתאם לגודל שלה כמובן, אמורה לקחת מספר שעות עד יום עסקים אחד. ישנן פרגולות שמוקמות בתוך שעתיים וישנן פרגולות גדולות המתפרסות גם על שטח גדול המצריכות יותר שעות עבודה. על החברה ממנה אתם מזמינים להיערך בהתאם מבחינת כוח אדם, חומרי הגלם, כלי העבודה וכו'.

כמובן. פירוק פרגולה חשמלית אפשרית בדיוק כמו ההרכבה שלה. שום דבר אינו קבוע ואין צורך לשבור קיר או לפגוע במבנה כדי לפרק את הפרגולה ולהתקין אחת אחרת.

במידה והפרגולה אינה בנויה בזווית כך שהגשם ירד מעצמו, ניתן יהיה להתקין מרזב צמוד לפרגולה שתנקז את המים למקום צדדי שתבחרו.

בשונה מפרגולה פשוטה, כאשר מדובר בסוככי זרועות חשמלים, עדיף לתת לאנשי מקצוע מנוסים לבצע את העבודה. זה לא בטוח עבורכם להתעסק עם חשמלי ואתם גם לא רוצים להרוס מנוע חשמלי של פרגולה או להסתבך עם ההתקנה שלו ואז לשלם על המוצר פעם נוספת.

היכנסו לעמוד הצור קשר באתר, השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד בהתאם לצרכים שלכם.

סירטון על סוככי זרועות חשמליים